Leden 2017

#14Bestsong - Disturbed

12. ledna 2017 v 15:00 | Kačí |  BestSong
Ahojky

Dneska tady mám pro vás další písničku , která mě oslovila právě v rádiu . Ze začátku jsem jí moc nedávala a to hlavně protože mi přišlo že tu písničku zpívá Martin Chodůr ( kterýho zrovna moc nemusim ). Později jsem ale zjistila že to vůbec není naše písnička a zamilovala jsem si jí....

Disturbed - The Sound Of Silence#13Bestsong - Rag'n'Bone Man

10. ledna 2017 v 15:00 | Kačí |  BestSong
Ahoj
Strašně dlouho dobu hrála v rádiu jedna písnička a já jsem jí nikde nemohla najít. Včera jsem si na to nějak vzpomněla a podařilo se mi jí najít .
Je to písníčka HUMAN .. A strašně ji zbožňuju , doufám že se vám bude taky líbítBezpečný přístav - FILM #11

9. ledna 2017 v 16:00 | Kačí |  Filmy

Bezpečný přístav


Rok : 2013
Hodnocení na ČSFD - 65%
Moje hodnocení - 90%
Kategorie : Romantické drama

Příběh se odehrává v Atlantě kdy Katie přijede do městečka s nehezkou minulostí . Seznámí se s Alexem a díky její nynější kamarádce s ním začne chodit . Alex má 2 děti lexí a Joshe . Obě děti budou Katie milovat ( Josh bude ze začátku odtažitý ale později se s tím smíří ) . Později ale Alex najde na policejní stanici najde , že je katie celostátně hledaná pro vraždu 1.stupně. Alex se s Katie rozejde a Katie se rozhodne pokračovat v útěku . Na poslední chvíli si to Alex rozmyslí a pro Katie se vrátí . Nastěhují se k sobě a Katie mu všechno vysvětlí . Její manžel je policajt , proto tohle všechno dokázal . Je silně závislý na alkoholu a (z toho co jsem z filmu pochopila) ji mlátil . Naposledy se ale katie rozhodla bránit a na obranu si vzala nůž . Její muž se na něj napíchl a ona utekla. Od té doby ji neustále hledá a bohužel jí i najde . Nejdřív si s ním Katie promluví v klidu o odejde . Potom se ale její manžel rozhodne podpálit jejich dům , celý ho polil benzínem . Na poslední chvíli ho Katie zarazila . Ve městě byliý zrovna slavnosti a z ohňostroje k nim dopadla jiskřička. Podpálila celý dům ve kterém byla Lexí . Katie na poslední chvíli schodila manžela do vody a chtěla zachránit lexí . Manžel ji však začal škrtit . V té chvíli přijel Alex a přelezl přes střechu aby odtamtud dostal Lexí . Mezitím se Katie s Kevinem (manželem) prali . Potom vyšel výstřel . Katie ho v obraně zastřelila .

Konec je dost smutný a nechci vás připravit o úplně překvápko , takže skončím u výstřelu :D

Film už jsem viděla po 2. a můžu vám ho jen doporučit