Blogerkaroku.cz - TOP10

14. listopadu 2016 v 16:00 | Kačí
Ahojky
Dneska jsem zjistila , že už jsou online TOP 10 na blogerce roku. Tak jsem se s vámi chtěla podělit o moje tipy na výhru a o to pro koho budu hlasovat.

Více se dozvíte v celém článku1.KATEGORIE - BEAUTY
V této kategorii mám jasného vítěze - GETTHELOUK
Nejenom že její videa vycházejí pravidelně , ale každé video má něco do sebe . No a její neuvěřitelný tutoriály na Haloween , prostě jasnej vítěz.


2.Kategorie - Fashion
V téhle kategorii nemám uplně nejakou přesnou favoritku , ale docela se mi zamlouvají A cup of style


3.KATEGORIE - FOOD
Tady jsem hned věděla komu dám můj hlas - MY COOKING DIARY
Recepty jsou skvělý a celkově mám Kačí ráda


4.KATEGORIE - LIFE
Tady slečny moc neznám , ale přeci jenom se tam našla jedna slečna na kterou jsem se jednou dobou dívala - THE NATTINESS


5.KATEGORIE - OBJEV ROKU

Přemýšlela jsem že bych hlas dala Marušce , ale pak jsem uviděla slečny , kterou mám o hodně radši . A to svět podle KATKY . Kačku sleduju už delší dobu a ze všeho nejradši mám videa s áronem a doporučení na knížky .


A poslední ( asi nejoblíbenější kategorie ) VIDEOBLOGERKA

Musím říct , že mě top10 hodně překvapila . Počítala jsem s tím že se sem dostane Shopaholic Nikol , Teri blitzen , GETTHELOUK a Carrie ( ty se dostaly ) , ale dále se tam nedostala ani Míša ze stylewithme a Andy coconut ( u kterých jsem to předpokládala) . K mému údivu se do kategorie dostaly : Veronika Spurná a Anna Sulc ( Nemyslím si , že by ani jedna mohla vyhrát . Určitě prošli dlouhou cestou , ale jsou tu lidi který jsou o hodně originálnější ) . To že se tam dostala NOT SO FUNNY ANY se dalo předpokládat. Já osobně jí nesleduju , ale kudy chodim slyším na ní jen chválu . Takže je tam oprávněně. Co se týká Makyny a Fallenky nebylo to žádné překvápko . Můj hlas jednoznačně patří SHOPAHOLIC NIKOL. Dává do youtubu úplně všechno , je vždy veselá a nikdy nikoho nezatěžuje svýma problémama. Videa jsou originální a zábavná . Proto volím právě jí .
No a kdo podle mě vyhraje :

BEAUTY - GETTHELOUK
FASHION - A cup of style
FOOD - My Cooking Diary
LIFE - Deník Raka
OBJEV ROKU - SVĚT PODLE KATKY
VIDEOOBLOGERKA ROKU - Shopaholic Nikol
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama