Září 2016

Itálie 2K16

25. září 2016 v 19:43 | B.Shock |  Story of my life
Letos jsme byli po 1.na dovolené u moře .Byl to takovej můj sen , vzhledem k tomu že je tam krásně a všichni tam jezdí . Ušetřili jsem na to až tenhle rok . Trochu složitý bylo rozhodnout se kam pojedeme . Chtěli jsme pro začátek někam autobusem , protože se mamka letadlem bála . Takže připadalo v úvahu Itálie, Chorvatsko možná Řecko . Nakonec jsme vybrali Itálii . Rozhodovali jsme se mezi dvěma hoteli a vbrali jsme ten dražší - blíž k moři .


Itáli - Gargano - San Menaio

15.7-24.7.2K16

HOTEL MARECHIARO

Do San menaia jsme dorazili kolem 10.ráno . V předběžných informacích bylo , že náš apartmán bude připraven až kolem 16:00 .. Což byla docela špatná zpráva vzhledem k tomu jak moc jsme byli unavený z autobusu . Přijeli jsme do hotelu a v itálii nebylo moc hezky (bylo po bouři). Naštěstí nás okamžitě ubyvaĺi . Náš Apartmán se skládal z obýváku spojeného s kuchyní , koupelny a jedné ložnice . K našemu překvapení jsme měli balkon . FAKT VELKEJ BALKON S VÝHLEDEM NA MOŘE.


Ani 2. den to nebylo s počasím o moc lepší , ale stejně jsem se šla vykoupat ( jako jediný magor ještě s kámošem ). Sluníčko bylo pod mrakem , ale stejně jsme se spálili ( překvapivě jsme se nenamazali :D)
Každý den tam byl stejný , měnilo se akorát jídlo a čas kdy jsme šli spát a vstávali. Až na čtvrtek ... měli jsme naplánovanej výlet . Jeli jsme se podívat na jeskyně. Jeli jsme lodí a bylo to neuvěřitelně krásný . Řidič s lodí s náma zajel až úplně dovnitř jeskyně. Až na malou poruchu lodi , kdy pro nás musela přijet lod další ,to bylo v pohodě . Výlet zahrnoval i 2 hodinové koupání na oblázkové pláži ( nic moc teda) . Ale celkově jsem si dovolenou strašně užila .

Náš hotel :D