Květen 2016

#7BestSong - Pod hladinou

26. května 2016 v 8:00 | B.Shock |  BestSong
Ahojky
Dneska opět po dlouhé době :D V posledním týdnu jsem si hodně oblíbila novou písničku . Není úplně nová , ale mě se nějak namanula před oči , pustila jsem si jí a zamilovala . Je opět česká ( překvapivě) a nejvíc na ní zbožňuju refrén ..


#10 - film - Muži v černém 1,2,3

21. května 2016 v 19:46 | B.Shock |  Filmy
Ahojky
Včera dávali v telce Muži v černém 2 . Vzhledem k tomu , že jsem totálně vytuhla a nedokoukala to , tak jsem si to dneska pustila ještě jednou a k tomu i 3.díl . Pokud nevíte o čem muži v černém jsou , tak tady máte menší úvod :

Muži v černém , jsou speciální agenti vysoce utajované organizace , která se stará o to aby lidé nevěděli , že na zemi existují i jiní tvorové než jsou lidi a to - mimozemšťani . Celé tři díli se toči okolo dvou agentů . Agent K a Agent J . V 1.díle agent K zaučuje mladého Jamese (Agent J) a zabranují zničení země . Nakonci 1.dílu Agent K odchází do důchodu a J ho vybleskne ( vymaže mu pamět) . V 2. Díle bude muset J vrátit pamět K . Protože se na zemi vyskytne situace kterou může zachránit jen agent K , protože v minulosti se s ní už jednou setkal . A ve 3.díle se J vrací do minulosti , aby zachránil K život. Také díky tomu zjistí proč je K takový bručoun . Opravdu doporučuju se na všechny tři filmy podívat . Jsou na internetu online , takže když si budete chtít odpočinout je to nejlepší volba .
Týden po týdnu #5 - Plánované nákupy , aktivita a kraj

13. května 2016 v 15:11 | B.Shock |  Týden po týdnu
Ahojky
Od posledního videa uběhl už zase týden a já mám dneska konečně volno :D Tak jsem si řekla že bych vám mohla něco napsat .
Nejdřív bych se vám chtěla omluvit , že nejsem aktivní . Máme ve třídě hrozně moc zařizování a všichni to hodili na mě , takže je toho prostě moc . Ale ted uz se fakt budu snažit bejt trochu aktivní .

V posledních týdnech jsem začala hodně sledovat Goga - konkrétně jeho serii SIM CITY
A opravdu hodně uvažuju že si tu hru koupim , protože mě hodně zaujala . Vzhledem k tomu že mám počítač z roku za krále klacka tak musím počkat na novej . Kterej bude asi někdy v červenci . určitě vám plánuju něco ohledně týhle hry napsat . Na novej komp budu určo instalovat The Sims 4 , Dragons and titans a možná Sims City
V poslední době mám hodně sportovních aktivit , to je taky trochu důvod proč nestíhám . Zameškám ve škole , nestíhám a nemám čas na blog (nemám čas vůbec na nic). Tenhle týden jsem byla na krajskym kole volejbalu ( skončili jsme 2. :D ) A potom na atletice :D A to jsme byli 1.z 11 jo jo jsem borci :D


Věci , které se vždy hodí mít v kabelce

5. května 2016 v 15:01 | B.Shock |  O KOSMETICE
Ahojky

Dneska tady mám pro vás seznam věcí , který se hodí mít v kabelce / batohu

1.sluneční brýle
Je dost důležitý je u sebe mít , protože pokaždý když je u sebe nemáte naschvál začne svítit sluníčko . Navíc já mám docela problem s tím ,že když mi zafouká do očí začnou mi slzet . Brýle to jistí .

2.Dezinfekce
Další dost důležitá věc . Dezinfekci většinou používám po jízdě v autobusu .. co si budem povídat bakterií je tam víc než dost :D

3.Krém
Není nic horšího než vysušené ruce .. Krém se vždycky hodí

4. Balzám na rty
Platí to samý jako u rukou , vždy je lepší mít balzám při ruce . Já používám EOS .. Né že by byl něčim výjimečný , ale když už jsem si ho koupila tak ho vypotřebuju :)

5) Gumička do vlasů
Nikdy nevíte kdy ji budete potřebovat ...

6) Kapesníčky
Rýma se může spustit kdykoliv

7) Kapsička 1.pomoci
Mám v ní : Kapesník , ušátka , nůžtičky , pinzetu , tampon , brufen , náhradní balzám na rty , ponožky a náhradní spodní prádlo , náplast , prezervativ a kinedril .. ano tohle všechno se do ní opravdu vejde :D .. Tahám ji naprosto všude .. VŽDYCKY


Moje oblíbené appky v mobilu

4. května 2016 v 18:58 | B.Shock
Ahojky
¨Dneska vám napíšu o mých oblíbených appkách v mobilu . Opravdu jich moc nebude , vzhledem k tomu že mám v telefonu malou pamet a moc aplikací nemám .

Jako 1.Appka asi pro mě nejlepší - SNAPCHAT


Tuhle appku mám asi ze všech nejradši . Strašně ráda posílám momentky ze svýho života . A hrozně ráda sleduju přes tuhle appku youtubery/youtuberky :D . Taky mi hodně vyhovuje že fotka kterou pošlete zmizí a nemůže ji někdo proti vám použít ( pokud ji nescreene , ale tomu se dá předejít snížením vteřin zobrazení )

2.Appka v poslední době u mě hodně vede Instagram
Kde hlavně sleduju youtuberky , ale myslim že instagram má v dnešní době skoro každý , takže můžete stalkovat i svoje přátele :D


No a potom tu jsou takovy ty klasický věci jako je facebook a messenger :D