tetování #4 - 1.fáze, 1.reakce a nejčastější otázky

26. dubna 2016 v 16:50 | B.Shock |  Tetování
Ahojky
Dneska tady mám pro vás další pokračování o mém tetování .
1.fáze je asi co se týká péče nejvíc náročná . Nesmíte na slunce , musíte si tetování minimálně 3x denně mazat Bepanthenem dokud vám 1.fáze neskončí . Tetování začně strubkatět a loupat se . Ve chvíli kdy je odloupaný máte už finální verzi a nemusíte mazat . Já i přesto radši občas namažu , protože mám tetování na noze a nohy mám často vysušený . Co se týká 1.reakcí tak většina jsou naprosto stejný ... Takový to konstatování nevhodných a trapných věcí . Jako třeba : Víš , že to máš do konce života ? Co bude až zestárneš ? Budeš to mít vrásčitý a hnusný . Bolelo to ?
Takže z tohohle důvodu jsem se rozhodla sem vypsat nečastější otázky a odpovědět na ně !

a) Bolelo to ?
Je jasný že tetování bolí , ale není to nic co by se nedalo vydržet . Pokud si nevyberete místo , který je přímo na kosti ( jako jsem si vybrala já :D ) , tak myslim že to bude v pohodě .

b) Až budeš stará budeš to mít hnusný a vrásčitý
Právě proto jsem si vybrala místo , který se moc nezvrásčí a když už na 1. pohled nejde vidět

c) Kolik tetování stálo ?
Já jsem za čínský znak 10x15 cm platila 1000 Kč , nebyla jsem v salonu , proto to tetování mám . Mam kamarádku , která šla do taterskeho salonu ale vzhledem k tomu že jí bylo 15 (i přesto že měla souhlas rodičů ) jí to nevytetovali

d) Proč máš zrovna čínský znak ?
Tak znamená to přátelství . Dlouho jsem přemýšlela o tom co si nechám vytetovat a chtěla jsem aby člověk kterej mě nezná nevěděl jaký význam to pro mě má . Stojím si za názorem , že cizím není nic do mýho soukromí .

e) Plánuješ ještě další tetování ?
Říká se že jedno nikdy nestačí .. Myslim , že je to asi u většiny pravda . I já plánuju další tetování , ale určitě na noze . Nechci aby mě někdo odsoudil za tetování aniž by mi dal šanci ..
At si říká kdo chce co chce , lidi takoví jsou

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama