Merry Christmas .. Dárky , pocity a chod blogu

1. ledna 2016 v 18:41 | B.Shock
Čááo
Zdravím vás po hodně dlouhé době :D Byly Vánoce a tak jsem se rozhodla se s vámi podělit o pocity a radost z dárku :)

Jako 1.bych vám chtěla popřát šťatný nový rok , hodně úspěchů a radosti ..
2.Dál bych se vás chtěla zeptat co jste dostali k Vánocům a z čeho jste měli největší radost ?
Já jsem si tenhle rok myslela , že pod stromečkem nebudu mít žádný překvápko .. Ale mýlila jsem se .. Dostala jsem upee suprácký hodinky .. o kterých jsem vůbec nevěděla . A hrozně se mi líbily .
Jinak jsem dostala samý drobnosti , který mi ale taky udělali radost . Hooodně kosmetiky , 2 diáře , kryty na telefon a to hlavní žehličku na vlasy :D .. Taky křídy na vlasy (ale o těch ještě uslyšíte v jiném článku )


3. Vánoční atmoška .. Já teda nwm jak vám , ale mně vůbec nepřipadalo že jsou Vánoce . Žádný sníh a bez sněhu (alespon pro mě) nejsou žádné vánoce :( .. Takže vzhledem k tomu že vánoční atmosféra nebyla , odzdobila jsem vánoční stromek hned po štědrém dnu. Co mi ale udělalo velkou radost .. Silvestr byl překvapivě bílý . U nás asi v 18:00 začalo sněžet a sněželo asi až do 22:00 . Takže bylo bílo .. Silvestr díky bohu dopadl dobře , nikdo se nezranil .. venku jsme byli asi až do 2 do rána .. Takže jsem si to užila . Tím bych se vás taky chtěla zeptat na váš silvestr .. jak jste ho prožili ?


4.Chod Blogu
Jistě jste si v poslední době všimli že nejsem vůbec aktivní . Ano neměla jsem vůbec čas .. Ale chystám pro vás spoustu novinej a článků .. Takže se určo máte na co těšit :D
¨Pro dnešek by to bylo asi všechno .. Tak se zatím mějte Čááo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama