Říjen 2015

Sníh v říjnu ?! Jako vážně ?

15. října 2015 v 8:00 | B.Shock
Ahojky
Dneska ráno jsem vstávala neobvyle brzo . Šla jsem si udělat snídani a asi po 15-ti minutách jsem po 1.vykoukla z okna .. a myslela jsem si ,že ještě spím . Všude bylo bílo .. Strašně nečekaný na říjen .. A dost nevhodný . Neměla jsem vyndaný vůbec žádný zimní věci a ještě k tomu jsem nic nestíhala . Takže jsem popadla 1.zimní boty , které jsem našla a pospíchala , abych nepřišla do práce pozdě . Jen za cestu do auta a z auta do práce jsem měla totálně promočený ponožky :/ upee povedený .. V práci jsem ještě k tomu zjistila , že v celém areálu nejde elektřina (díky počasí) , takže jsem se otočila a jela domů .. v průběhu dopoledne jsem teda měla volno , což mi docela bodlo , protože čas pro sebe mi už chyběl . A tak vám ted píšu tenhle článek .. Den byl upee kjut , Hrozně začal a blbě skončil :D Ale zítra začíná další den a já doufám že se probudím a uvidím oranžové barvy podzimu :D
Tohle jsem ráno našla na fb .. celé západní čechy měly dneska ráno za oknem nečekanou nadílku .. Jak jste se sněhem dopadli vy ??


Péče o rty v chladných měsících !

13. října 2015 v 20:46 | B.Shock
Ahojky
Zrovna dneska už byla venku docela dost zima . Do školy chodím pěšky , protože to mám kousek , ale dneska bych se radši i na ten kousek svezla autobusem . Dneska ráno mi přišlo že bylo snad -50 stupnů .. Takže po 1.minutě cesty , kdy mi omrzaly všechny končetiny , jsem tak přemýšlela o čem bych mohla napsat další článek . A v momentě kdy jsem si začala kousat omrzlý ret jsem na to přišla .

Péče o rty !

Já většinou rtům nevěnuju žádnou pozornost a to je pro mě samotnou asi ta největší chyba . V létě by to asi tak nějak nevadilo , ale v zimě kdy jsou moje rty v nátlaku tepla, zimy a větru je to dost na nic , protože v momentě kdy se o ty rty nebudete starat budete je mít suchý , rozpraskaný a nebudou vypadat zrovna dobře. Je několik různých produktů , které můžou o vaše rty pečovat .
Nejznámější a asi určitě nejúčinnější je lesk/balzám na rty ..
V létě jsem používala Baby Lips .. bohužel ho mám z edice Electra , takže dost barví .. A já namalované rty v zimě nenosím . Hodně jsou taky populární kouzelný kalíšky ( já jich mám hodně od Avonu) , který jsou v podstatě balzámem na všechno .. Mně docela dost nevyhovují , protože aplikace je dost na nic ... Obvykle prostě musíte do toho kalíšku rejpnout prstem a pak balzám nanýst na rty .. Pokud máte dlouhé nehty (což já mám),tak vám tuna toho balzámu zůstane za nehtem .. Což nění zrovna fajn .. z tohoto důvodu jsem kalíšky zahodila .
Další super hit jsou EOSy .. Tohle mě naprosto minulo .. Nepřijde mi to jako nic extra , prostě normální balzám jen s trochu jiným balením .. Takže tuhle variantu jsem taky vyloučila
Jako jedny z posledních jsou tady klasický balzámy na rty . Já mám ted jeden od Baley a ten je naprosto úžasnej ... Hezky voní , dobře chutná , rty po něm nejsou vysušený .. Takže tyhle klasický balzámy jsou moje volba .. Vyhovuje mi hlavně bezbarvost . Samozřejmě že existuje tisíc jiných produktů na rty , ale v tomhle článku jsem je nějaký způsobem rozdělila a vypíchla ty hlavní .
Co používáte na vaše rty vy ? A jaký máte názor na EOS ??

Tenhle mám já a zbožnuju ho !


Ostatní balzámy :

EOS

Baby Lips :


Kalíšky od Avonu :Playlist - září 2015

1. října 2015 v 8:00 | B.Shock |  Playlist
Ahojky
Dneska tady mám pro vás článek o písničkách , které v poslední době poslouchám . Nebude to takový ten klasický playlist kde je hodně písniček a žádné psaní .

Od doby co začala škola vůbec nic nestíhám .. Čehož jste si taky mohli všimnout , protože články jsou jednou za 100 tisíc let , ale já ted opravdu venuju hodně času škole a když mám volno tak na psaní článků není chut . A to zase nechci psát když neni chut , protože když píšu protože musím jsou ty články jiný .. Horší a ani já pak na to nemam náladu ..


Takže pro mě asi nejposlouchanější písnička pro tenhle měsíc byla :

Fixed Light - Letuška z Palerma
Já jsem docela dost jetá na český písničky , ale tahle mě zaujala upee nejvíc jak mohla .. Já nejsem na takový ty sladárny ale tady se mi strašně líbí čistej ton hlasu v refrenu. Prostě tu písničku zbožnuju ... Určitě doporučuju si poslechnout .. písnička mi vždycky zlepší náladu :DD

Ona je perfektní , je nádherná ..


Další písnička , na kterou jsem narazila vlastně upee náhodou je :
Majk Spirit - Generacya (ft.Ewa Farna)
Já Majka nějak extra nemusím a to samé platí i o Ewě .. Ale když jsem slyšela to propojení hlasů písničku jsem si hned zamilovala ..

Nemusím nic , a můžu všechno !!

Tak to by bylo pro tenhle článek všechno .. Nemám čas absolutnš na nic , také proto je nových písniček tak strašně málo .. Prozatím jsem ráda že se dostanu na počítač tak abych vám zvládla přednastavit články na úterý a čtvrtek .. Vím , že je to málo , ale na víc článků momentálně prostě nemám čas .. Strašně mě to mrzí ale počítám že čas budu mít zase až tak v prosinci ( dost pozdě já vím )