Youtubering a negativní názory

29. června 2015 v 15:02 | Aimee Prize |  INFO
Ahojky
Dneska jsem tu s článkem o YOUTUBERINGU .. Hodně se ted rozmohly na fb názory na youtubering typu : Bylo to příšerný , čekali jsme asi 4 hodiny na goga a nemáme ani podpis ani fotku .. Tak bych se k tomu taky chtěla vyjádřit :D


Věc 1. YOUTUBERING opravdu byl festival .. Takže to že jste si mohli dojít pro podpis a fotku byl pouze bonus
Věc 2. Dlouhé fronty .. Myslím , že s tímhle by měli všichni počítat , protože tam bylo hromadu lidí a všude jsou fronty .
Věc 3. GOGO a 5 hodinové stání .. Upřímně já bych si ke gogovi ani pro podpis nešla .. Jelikoš má 992 TISÍC ODBĚRATELŮ , tak je naprosto jasný že tam budou nekonečné fronty :D Upřímně obdivuju všechny youtubery , kteří tam stáli a byli tam pro vás . Aještě dělali doprovodný program , opravdu kobouk dolu ..
Věc 4. OMEZENÝ POČET VSTUPENEK .. Asi jediná věc , kterou bych organizátorům opravdu vytkla . Protože ze začátku se trvdilo , že je počet vstupenek omezený a že je budou mít pouze ti , kteří si je zarezervují . Začal prodej rezervovaných vstupenek a poté těch normální .. a vstupenky se stále prodávali . Dokonce se pak dali zakoupit i na místě , takže mi to moc omezené nepřišlo .. Pro mě asi jediné mínus ..
Na fb je hromadu komentářů , ve kterých si lidé stěžují .. na jednu stranu je to dobře , protože tam příští rok bude mín lidí a já budu mít větší šanci se tam dostat , ale na druhou stranu si myslím že by měli být rádi , že vůbec youtubeři něco tak úžasného udělali , protože na 4fans nebo craftconu je to opravdu na nic ... málokdy tam jde si s s youtubery popovídat atd.
Ale co mě opravdu dostalo byl tento komentář : Akce byla fajn , mám fotku i podpis a dostal jsem se tam zadarmo .. u vchodu nikdo nestál ...
Jestli je tohle opravdu pravda tak je to síla .. no co dodat , je spousta věcí , které se dají zlepšit ale myslím že pro začátek dobrý :D

Tady jeden obrázek pro pobavení :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baruš Baruš | Web | 29. června 2015 v 19:00 | Reagovat

ten obrázek na konci článku je fakt zabitej. :D :D :D
jako nevím,já bych na takovou akci(festival) nešla, protože mi přijde směšný, že youtubeři vybírají peníze za to, že tam člověk přijde, nechá si podepsat kus papíru a nechá se vyfotit a youtuber jim nevěnuje ani pár minut..
pokud je to festival,pak je to o něco jiné,ale stejně se musí počítat s tím, že lidi tam jdou i kvůli tomu,aby se jim ten youtuber aspon podíval do očí..jasný,jsou to taky lidi a nemůžu čekat, že se ke mně automaticky budou chovat jak nejlepšímu kámošovi a deset minut se mnou vykecávat,ale když už platim prachy za to abych se tam s někym mačkala v davu tak chci aspon ten pokec,kterej mi stejně nedaj..
borcovi závidím, že se tam dostal zadarmo, to bych tam hned šla taky :D :D :D

2 Mish Mish | Web | 5. července 2015 v 13:23 | Reagovat

Na utuberingu jako festivalu jsem byla. S kamarádkami jsme čekali na Teri Blitzen ale stejně jsme to vzdaly. Ano šlo mi o to se s daným youtuberem setkat a aspoň si s ním udělat foto.Žádný podpis nemám ale to mi je jedno. Tak asi jediné fotky které mám jsou s youtuberkami a bloggerkami které se pohybovaly po areálu jako návštěvníci. Také mě mrzí, že youtubeři třeba mohli chodit i po areálu aby je mohlo potkat více lidí. To říkal např. Jirka Král. Jinak negativní názor na to spíše máme my 10-15 let. A jelikož tobě je 14, tak se divím že na to máš kladný názor :)Nakonec tedy musím říct že program byl opravdu peckový! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama