VLOGOVÝ den - 7.5.2015

10. května 2015 v 21:24 | Aimee Prize |  Vlogový den
Ahojky
7.5 Byl vlogový den a já jsem se snažila vám ho dokumentovat ..
Byl to docela dost šílený den ... Školu jsme měli už od 7 :/

Více se dozvíte v celém článku
Záhy na to jsem zjistila že už mi zase blbne snap ( nemela jsem totiž zaplou wifi ani net , takže to nemohlo měřit mojí rychlost )


1.hodinu jsme měli PTčka .. Razila jsem si cestu k automatu na jídlo a čekalo tam na mě víc než příjemné překvapení . Měli tam džusíky ! JÁ DŽUSY MILUJU , takže jsem si ho samo koupila .. A pak taky Croisant , ale to je vedlejší


Pak jsme měli Matiku , nic zajímavýho , dál potom chemii dostala jsem 1 , pak jazyk - nuda , fyzika .. dostala jsem 1 , pak jsme měli češtinu a to jsme dokoukavali film ... A pak zase jazyk a oběd ... No a potom jsem měla mít hodinu volno .. Ale odchytla si mě naše učitelka na tělák a jelikoš du zítra na závody tak mi řekla at přijdu na její TV s jinou třídou a vyzkouším si to co na těch závodech budu dělat .. No a já jsem si najivně myslela že tam prostě pujdu a jen udělám to co budu dělat na těch závodech .. No jo ale bylo tomu jinak :D Byla jsem tam celou hodinu , takže jsem měla těláček na víc !!


Skončil tělák a měla jsem ještě hodinu informatiky .. Kde jsme prakticky nic nedělali , myslím že v počítačích jsem docela dobrá , takže většinu věcí tam znam .
A pak už konečně domu .. Měla jsem co dělat abych stihla hokej .. fakt to bylo okousek :D
No a tak jsem zase fandila .. Upee skvělej zápas .. ostatně stejně tak jako dneska :D
Na čtvrtek jsem si k hokeji koupila pomerančový džus a naházela jsem si do něj borůvky.No a potom jsem šla na oslavu , ze které jsem se vrátila asi kolem 11.hodiny .. Byla jsem dost přečerpaná a měla jsem na něco chut ... V ledničce jsem našla zbytek bonboniery .. A tak jsem ji ještě v půl dvanáctý zbouchala .. :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Flor Flor | Web | 11. května 2015 v 17:35 | Reagovat

Celkem dobře strávený den. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama